Yusuf Yazıcı’nın ‘kemik’ acısı!

Tepki gösterilen genç yıldızın iki maçtır ciddi sakatlık riskine rağmen oynadığı ortaya çıktı.

13-03-2019 19:00

Haberler � SPOR


Ayak bileğindeki kemik ödemi nedeniyle dinlenmesi gereken Yusuf’un, Karaman’ın isteğiyle takımı yalnız bırakmamak için iki maçtır sakat ve acı veren ağrılar ile oynadığı ortaya çıktı.

Yusuf Yazıcı’nın acısı büyük... Trabzonspor’da Akhisar maçında bir grup taraftarın tepkine maruz kalan Yusuf Yazıcı’nın iki maçtır sakat ve acı veren ağrılar ile oynadığı ortaya çıktı. Ümraniye maçında ayak bileğinden sakatlanan ve kemik ödemi teşhisi konulan Yusuf’un aslında 1-2 hafta dinlenmesi gerekirken, Teknik Direktör Ünal Karaman’ın; Onazi, Pereira ve Abdülkadir Ömür’ün sakatlığının ardından bu süreçte kendisinden fedakarlık istemesine kayıtsız kalamadı.

Yusuf’un ağrı kesiciler ile Kasımpaşa ve Akhisar maçlarında oynadığı, sakatlığının da performansına olumsuz yansıdığı belirtildi. Zor dönemde fedakarlık yapmasına rağmen tepkiler nedeniyle üzülen Yusuf, cezalı olduğu Erzurum maçı ve sonrasındaki Milli arada iyileşip hazır bir şekilde geri dönmeyi planlıyor. Genç oyuncu Yusuf, “Trabzonlu evladından çok şey ister. Tepki bu nedenle. Biz yine sahada Trabzon için yüreğimizle oynamaya devam edeceğiz. Onların duygularını biz de sahada yaşıyoruz” dedi.

Etiketler : Yusuf - Yazıcı’nın - ‘kemik’ - acısı! -
�lginizi �ekebilecek di�er haberler