Trabzon’un yeri zirvedir!

Bordo-mavilileri, Avrupa ateşi sandı… Karaman takımına güveniyor

13-03-2019 18:59

Haberler � SAĞLIK


Son üç haftada aldığı 7 puan ile Avrupa yolunda dev adım atan Trabzon’da Karaman, “Trabzon’un yeri her zaman zirvedir. Avrupa’ya çıkmak istiyoruz. Bu yolda her maçı final olarak görüyoruz” dedi.

Trabzon’da Avrupa ateşi yandı. Bordo-mavililer, ligde son üç haftada topladığı 7 puanla yeniden ilk 4’teki yerini sağlamlaştırırken, Teknik Direktör Ünal Karaman çıkışlarını sürdürerek arzuladıkları yerde ligi bitireceklerini söyledi. “Alternatifi en az olan takımız. Ama her oyuncum müthiş fedakarlık ve özveri ile mücadele ediyor. Onların emeğinin karşılığını en az Avrupa başarısı ile taçlandırmak istiyoruz” diyen Karaman, bundan sonraki her maça final havasında çıkacaklarını söyledi.

Karaman, “Trabzon’un yeri her zaman zirvedir. Şartlar ne olursa olsun. Tek üzüntümüz kupadan elenmemiz. Şimdi Avrupa hedefine ligden ulaşmak istiyoruz. Akhisar maçında galibiyet kadar takımın yenilgide gösterdiği reaksiyonun değerli ve önemliydi. Şimdi önümüzde yine zorlu bir Erzurum maçı var. Şartlar ve rakibin durumu ortada. Ancak yine kazanıp Milli araya moralli girmek istiyoruz. Şimdi hedefimiz kazandıkça üsteki takımları yakalarken, diğerleri ile aramızdaki farkı açmak” dedi.

Etiketler : Trabzon’un - yeri - zirvedir! -
�lginizi �ekebilecek di�er haberler